Pranešimai

Dalyvaukime akcijoje „Knygų Kalėdos“!

Dalyvaukime akcijoje „Knygų Kalėdos“! Dovanokime naujas knygas mokyklos bibliotekai!

Mieli Šaltiniečiai,

Mokinių savivalda, mokyklos administracija, bibliotekininkės kviečia dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir dovanoti naujas knygas mokyklos bibliotekai. Klasių, mokinių, mokytojų ir kitų bendruomenės narių, kurie dovanos knygas, vardai bus užrašyti ant simbolinės eglutės bumbulų mokyklos fojė.

Dėkojame už aktyvų dalyvavimą 2017 m. akcijoje. Biblioteka pasipildė 94 naujomis reikalingomis knygomis, kurias noriai skaito mokiniai. Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo ir šiais metais.

Dovanokime knygas – įkvepiančią, pamokančią, patariančią, motyvuojančią literatūrą!

Gruodžio 3 d. 14.00–19.00 val. kviečiame tėvelius ir globėjus į "Tėvų dieną".

Dėmesio!!!

Neterminuotas mokytojų streikas tęsiasi.

Palaikome mokytojus!

Lapkričio 26 dieną prasidėjo progimnazijos langų keitimo darbai.

Lapkričio 19 d. nuo 11.00 val. iki 12.30 val. aktų salėje vyks "Gamtukų" pasirodymas.

Visus vaikučius, kurie ruošiasi į pirmą klasę, ir jų tėvelius gruodžio 6 dieną kviečiame atvykti į „Šaltinio“ progimnaziją. Čia Jūs susipažinsite su būsimomis mokytojomis, mokykla, vieni su kitais.