Pranešimai

Streikas tęsiasi!

Mieli Šaltiniečių tėveliai,

Šiandien prasidėjo trečioji mokytojų streiko savaitė. Mes suprantame, kad Jums neramu dėl savo vaikų. Ir mes, mokytojai, pasiilgome savo mokinių, norime kuo greičiau grįžti į klases ir susitikti su jais. Tačiau, pradėję ginti savo teises ir kovoti už teisybę, negalime sustoti pusiaukelėje. Todėl prašome Jūsų supratimo ir palaikymo.

Pažadame, kad vaikai mokymosi programas įveiks, jų žinios ir gebėjimai dėl streiko nenukentės (prailgėję mokslo metai, sutrumpėjusios atostogos).

Kviečiame, mieli tėveliai, ir jus išreikšti savo palaikymą mokytojams ir dalyvauti mitinge, kuris vyks penktadienį 15.30 val. Vilniuje, prie Seimo rūmų. Vyksime nuomotu autobusu. Praneškite, kas planuotumėte važiuoti. Kartu mes galime daugiau!

Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos mokytojų profesinės organizacijos pirmininkė Reda Maknevičienė

Lapkričio 26 dieną prasidėjo progimnazijos langų keitimo darbai.

Lapkričio 19 d. nuo 11.00 val. iki 12.30 val. aktų salėje vyks "Gamtukų" pasirodymas.

Visus vaikučius, kurie ruošiasi į pirmą klasę, ir jų tėvelius gruodžio 6 dieną kviečiame atvykti į „Šaltinio“ progimnaziją. Čia Jūs susipažinsite su būsimomis mokytojomis, mokykla, vieni su kitais.

Jaunojo tyrinėtojo diena –

rugsėjo 26 d. 1–4 kl. mokiniams;

rugsėjo 27 d. 5–8 kl. mokiniams.

Mokinių tėvų susirinkimai vyks:

1–4 kl. – pirmadienį, rugsėjo 17 d., 18.00 val. aktų salėje, vėliau – klasėse;

5–8 kl. – antradienį, rugsėjo 18 d., 18.00 val. aktų salėje, vėliau – klasėse.