Būsimųjų pirmokų (2023–2024 m. m.) tėvelių susirinkimas

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui!

2022 m. gruodžio 7 d. (trečiadienį) 17.30 val.

progimnazijoje (Kniaudiškių g. 67) organizuojamas  būsimųjų pirmokų (2023–2024 m. m.) tėvelių susirinkimas. Susirinkimas vyks mokyklos aktų salėje. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti!

Taip pat informuojame, kad visa su priėmimu į mokyklą susijusi medžiaga yra skelbiama mokyklos internetinėje svetainėje.

Lapkričio 24 d. 15.00–20.00 val. organizuojama mokinių „Tėvų diena“. Dalyvauja 2–8 klasių mokinių tėvai kartu su vaikais; 1–4 klasių mokinių tėvai, kurie registruosis pokalbiams su anglų kalbos, šokio, etikos, tikybos, muzikos dalykų mokytojais.

Mokykloje įkurtas Tolerancijos ugdymo centras.

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros konferencijoje „Kaip 2x2? Matematikos rezultatų ir inovacijų ryšys“.

Spalio 17–21 dienomis progimnazijoje viešėjo ir įvairiose veiklose dalyvavo Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ partneriai.

Tarptautinės mokytojų dienos proga apdovanotos mokyklos vadovės.