Lietuvos šaltiniečių konkursų ir olimpiadų diena

Gegužės 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų konkursų ir olimpiadų diena. Draugiškose varžytuvėse savo jėgas vaikai išbandė futbolo aikštelėje, komandiniuose matematikos, anglų kalbos, istorijos, menų konkursuose. Festivalyje „Mūzos atgyja Šaltinyje“ pasirodė progimnazijos „Šaltinėlio“ ansamblis, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Virginija Skupienė. 7–8 klasių mokinių komanda, vadovaujama istorijos mokytojos Ramunė Liesytės, istorijos žinių konkurse „Pirmyn į praeitį“ laimėjo I vietą, 5–6 klasių mokiniai anglų kalbos konkurse – II vietą (mokytojai Reda Maknevičienė, Ramūnė Žiūkienė, Andrius Rusakevičius), 5–6 klasių matematikų komanda – III vietą (mokytojos Silvija Masienė ir Vilma Morkevičienė).

Progimnazijoje gegužės 10 d. vyko Panevėžio miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Aukštyn kojom“.

Gegužės 4 dieną progimnazijos stadione vyko Panevėžio miesto 2006 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos.

Gegužės 3 d. progimnazijoje vyko ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovų konferencija „Vadovo lyderio vaidmuo, valdant pokyčius šiuolaikinėje inovatyvumo siekiančioje ikimokyklinio ugdymo mokykloje“.

Gegužės 3 dieną progimnazijoje vyko mokyklos 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas.

2017 m. balandžio 24–30 dienomis progimnazijos biblioteka dalyvavo Nacionalinėje Lietuvos bibliotekų savaitėje „#tuesibiblioteka“.