Pranešimai

„Šaltinio“ spalva – žalia

Balandžio 22 dieną 1–8 klasių mokiniams – pažintinė-kūrybinė diena „Šaltinio“ spalva – žalia“, skirta mokinių saviraiškos plėtrai, atsižvelgiant į individualius mokinių poreikius, kūrybiškumo, viešojo kalbėjimo, verslumo, finansinio raštingumo, patirtinių STEAM mokymosi veiklų ir įgūdžių lavinimui.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 19, 20, 21 dienomis 18 val. mokyklos aktų salėje – 1–8 kl. mokinių kalėdinė muzikinė pasaka „Sniego karalienė“.

Esamus ir buvusius  mokytojus, darbuotojus, mokinius, tėvelius ir visus, kuriems brangi ir sava „Šaltinio“ progimnazija, š. m. gruodžio 19 d. 11 val. maloniai kviečiame į mokyklos 30 metų veiklos paminėjimo šventę.

2023 m. gruodžio 5 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti!

Informacija apie 2024 m. priėmimo į mokyklas tvarkos datų pasikeitimą (priėmimas bus ne sausio 5 d., o nuo kovo 1 d.).

Lapkričio 20 d. 14.00–19.00 val. kviečiame tėvelius ir globėjus pasikalbėti su dėstančiais mokytojais dėl savo vaiko mokymosi rezultatų.