Pranešimai

Informacija apie mokyklines uniformas

Naujai pasiūtas mokyklines uniformas atsiimti bus galima rugpjūčio 22 d. 16.00–17.30 val.

Atsiimant reikia sumokėti likusią uniformos kainos dalį. Jei nurodytu laiku atvykti negalite, uniformas galėsite atsiimti mokyklos raštinėje (tel. pasiteirauti 867773072).

Zina Stripeikienė Įrašo autorius:
Zina Stripeikienė
Direktorė

Baigiame mokslo metus. Pasitinkame vasarą!

Visus Šaltiniečių bendruomenės narius, kaimynus ir svečius kviečiame dalyvauti Pavasario sporto šventėje!

2017 m. balandžio 27 d. progimnazijoje vyks respublikinė mokinių konferencija „Žingsnis po žingsnio karjeros link“.

Gerb. Šaltiniečių bendruomenės nariai!

Kviečiame Jus į visuotinį bendruomenės narių susirinkimą, kuris vyks kovo 31 d. 18 val. „Šaltinio“ progimnazijos aktų salėje.

Kovo 28 d. progimnazijoje vyks Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“.